Modne marynarki i garnitury

Klasyczny garnitur jest elementem garderoby męskiej, który każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Możemy go zastosować w wielu sytuacjach i to pozwala myśleć, że jest on bardzo uniwersalny. Najczęściej modne marynarki i garnitury są w kolorze granatowym. Najlepiej wybierać klasyczne, proste modele, które nie wyróżniają się kolorowymi ozdobami. Warto także omijać błyszczące materiały, ponieważ wyglądają one źle w bardziej formalnych i oficjalnych sytuacjach. Sztuczne światło również nie wpływa dobrze na połyskujący materiał. Warto także użyć odpowiednio dobranej koszuli, która będzie się świetnie komponować z klasycznym garniturem.

Marynarki i garnitury

Musimy pamiętać, że niemal każda uroczystość wymaga zastosowania formalnego ubioru i odpowiedniej marynarki lub garnituru. Nie należy jednak zapominać o dodatkach, które odgrywają równie ważną rolę i bez nich całość nie wyglądałaby tak znakomicie. Odpowiednio dobrany krawat lub muszka potrafią świetnie dopełnić ogólne wrażenie osoby prezentującej się w garniturze. Jeszcze kilkanaście lat temu ludzie zakładali garnitur tylko do wyjątkowo odświętnych sytuacji, które były wyjątkowe. Dominującym kolorem był oczywiście czarny, który według większości ludzi pasował do większości okazji. Jednak z upływem lat coraz większą popularność zaczęły zdobywać inne kolory, a wśród nich na piedestał został wysunięty granat. Krata nadal należy do najbardziej popularnych wzorów i potrafi ona świetnie połączyć strój formalny ze strojem codziennym. Oczywiście nie każdemu będzie ona pasować, jednak odpowiednio dobrana stylizacja będzie na pewno świetnie wyglądać. Równie ciekawe kolory, które należy wyróżnić to bordowy, zielony oraz brązowy. Każdy kolor nadaje się do innych sytuacji i powinny być używane zamiennie. Należy pamiętać, że bardzo ważny jest także fason, który należy wybierać w zależności od posiadanej sylwetki. Osoby o wysportowanej sylwetce powinny wybierać zupełnie inne marynarki i garnitury niż osoby otyłe.

Modne marynarki i garnitury

Ostatnio coraz bardziej modne stają się kolorowe garnitury, które jeszcze do niedawna były całkowicie wyparte przez klasyczne stonowane modele. Szczególnie popularne stają się zestawy czerwone oraz różowe, które są produkowane przez jedne z największych firm w kraju. Oczywiście takie kolory nie sprawdzą się podczas oficjalnych uroczystości, ale na codzień mogą okazać się idealne. Warto jednak pamiętać, żeby przed zakupem przymierzyć garnitur, ponieważ może się okazać, że rozmiar, który nosiliśmy dotychczas nie będzie nam pasował. Zdecydowanie najlepszym wyborem jest garnitur szyty na miarę, jednak jest on zdecydowanie droższy i nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Warto jednak wybierać firmy, które mają ugruntowaną pozycję na rynku i cieszą się dobrymi opiniami wśród klientów. Szczególnie ważna jest także gwarancja, z której będziemy mogli skorzystać, jeżeli coś okaże się nie takie jak myśleliśmy. Niestety mimo rosnącej świadomości wciąż wielu ludzi nie przywiązuje uwagi do tego jak będą wyglądać i nie stara się wybrać odpowiedniej koszuli oraz garnituru.

Redakcja czastka-mnie.pl