Strona główna
Zdrowie
Tutaj jesteś

NOVAERUS Defend 1050

9 kwietnia 2021 NOVAERUS Defend 1050

NOVAERUS Defend 1050 to urządzenie, w którym została zastosowana opatentowana technologia plazmowa NanoStrike, pozwalająca na szybkie oczyszczenie powietrza z występujących w nim związków biologicznych, połączona z trójstopniowym systemem filtrów Camfil. Dzięki zastosowaniu dodatkowych filtrów możliwe jest oczyszczenie powietrza z pyłów. Skuteczność, bezpieczeństwo oraz łatwość stosowania, to cechy charakterystyczne NOVAERUS Defend 1050. Cena tego urządzenia do dezynfekcji powietrza jest konkurencyjna w porównaniu z podobnymi sprzętami dostępnymi na rynku.

NOVAERUS Defend 1050 pozwala zredukować wirusa grypy aż w 99,9%. W podobnym stopniu wpływa na pozbycie się wirusa odry, natomiast gruźlicę redukuje w 97%. Wszystkie te patogeny możemy usunąć z powietrza do 30 min pracy dekontaminatora. Ochrona przed koronawirusem to kolejna zaleta tego urządzenia. Pozwala pozbyć się SARS-COV-2 aż w 99,99% w zaledwie 15 minut.

NOVAERUS Defend 1050 – specyfikacja techniczna

W urządzeniu NOVAERUS Defend 1050 znajduje się pięciostopniowy wentylator, pozwalający na regulowanie mocy z jaką powietrze zasysane jest do środka. Sprzęt zużywa 137-331 W. Umożliwia bardzo szybkie oczyszczenie powietrza ze znajdujących się w nim patogenów. Zasysa aż 181-906 m3 powietrza na godzinę. Jego wysokość wynosi jedynie 93 cm, szerokość 48,5 cm, a głębokość 57,5 cm. Został wyposażony w trzy filtry Camfil. Pierwszy z nich to wstępny filtr M5, służący do zatrzymywania dużych cząsteczek, którego zadaniem jest jednoczesne chronienie cewek plazmowych znajdujących się we wnętrzu dekontaminatora oraz wydłużenie okresu eksploatacji filtru HEPA. Drugi filtr to wspomniany wcześniej filtr HEPA. Jego zadaniem jest zatrzymywanie patogenów, których wielkość to zaledwie 0,12 pm. Trzeci filtr zawiera aktywny węgiel G4. Jest odpowiedzialny za wchłanianie lotnych związków organicznych oraz różnych zapachów i zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu.

Technologia NanoStrike – na czym polega jej działanie?

W urządzeniu NOVAERUS Defend 1050 została zastosowana opatentowana technologia NanoStrike, dzięki której możliwa jest dekontaminacja plazmowa powietrza. Technologia ta wykorzystuje wyładowania plazmy atmosferycznej, te same, które występują podczas uderzeń piorunów w trakcie burzy. Dzięki nim możliwe jest zniszczenie oraz unieszkodliwienie patogenów znajdujących się w powietrzu. Dzięki cewkom plazmowym zawartym w NanoStrike, występują uderzenia, które powstają w wyniku wielu jednoczesnych procesów. To właśnie te uderzenia bardzo szybko niszczą mikroorganizmy unoszące się w powietrzu. Technologia NanoStrike zastosowana w NOVAERUS Defend 1050 pozwala na zniszczenie DNA oraz białka wirusów, bakterii oraz grzybów, których cząsteczki mają nanometryczne wielkości. Dzięki temu sprawimy, że drobnoustroje nie będą mogły zregenerować się oraz rozmnażać.

NOVAERUS Defend 1050 – zastosowanie

NOVAERUS Defend 1050 jest przeznaczony do stosowania w dużych pomieszczeniach, których powierzchnia sięga około 450 m3. Dezynfekcja powietrza w pomieszczeniach zamkniętych jest niezwykle istotna zwłaszcza w placówkach szpitalnych. Dekontaminacja w szpitalu przy pomocy NOVAERUS Defend 1050 może odbywać się w salach operacyjnych, na oddziałach ogólnych, oddziałach intensywnej terapii oraz na oddziałach ratunkowych. W takie urządzenie do dezynfekcji powietrza powinny być wyposażone także domy dla seniorów oraz żłobki, przedszkola i placówki szkolne. NOVAERUS Defend 1050 to sprzęt, który pozwala pozbyć się SARS-COV-2 aż w 99,99% w zaledwie 15 minut. To niezwykle krótki czas, w którym można uzyskać biologicznie czyste powietrze.

kolagen

Redakcja czastka-mnie.pl

Witajcie na naszym blogu, gdzie zespół naszych doświadczonych ekspertów w dziedzinach mody, urody, zdrowia i lifestyle'u tworzy przestrzeń poświęconą świadomemu i inspirującemu stylowi życia. Razem z nami odkryjecie najnowsze trendy modowe, sekrety pielęgnacji urody, cenne wskazówki zdrowotne oraz inspiracje do tworzenia harmonijnego i pełnego radości codziennego życia. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem pielęgnować indywidualność, zdrowie i piękno w każdym aspekcie życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak uniknąć odwodnienia organizmu
laryngolog
kiedy najlepiej ćwiczyć

Jesteś zainteresowany reklamą?

kiedy najlepiej ćwiczyć