Inkub Artur Urbanowicz jedną z lepszych książek

0
419

Inkub Artur Urbanowicz jest to mroczna opowieść, która jak najbardziej zasługuje na uznanie. Mało która polska książka jest tak ambitna i potrafi wciągnąć czytelnika na długie wieczory. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją opinią.

Inkub Artura Urbanowicza zasługuje na świetne recenzje, jak mało która nowoczesna polska pozycja! Niniejsza książka o tytule ”Inkub” bardzo wciąga czytelnika za sprawą niebanalnej historii opisanej w bardzo przyjemny sposób.

Co powinniśmy wiedzieć na temat niniejszej książki?

Fabuła niesamowicie wciąga, a historia tutaj opisana zaskakuje oraz intryguje. Jedną z większych zalet niniejszej książki jest to, że jest ona bardzo szeroko opisana. Książka sama w sobie jest bardzo gruba, co z pewnością doceni każdy zapalony miłośnik literatury. Nie ma nic lepszego niż grube i ciekawe książki, przy których można spędzić niejeden wieczór. A jeśli historia (tak jak w tym przypadku) jest wciągająca, to nie pozostaje nam nic innego, jak zaopatrzyć się w ”Inkub” i zatopić w lekturze.

Sam język, jakim posługuje się tutaj Artur Urbanowicz jest lekki oraz prosty. Oznacza to, że każdy z nas z pewnością zrozumie przekaz tej książki. Książka Artura Urbanowicza ”Inkub” należy do gatunku jakim jest horror. Szczerze pasuje ona go niego jak najbardziej. Bardzo ciężko jest się oderwać od niniejszej pozycji, ale jeżeli nie chce się mieć koszmarów sennych, to lepiej nie zaczynać jej czytać wieczorem albo w nocy. Wątki nie są aż tak pomieszane, żeby za pierwszym razem nie zrozumieć książki, więc to jest kolejny plus.

Jest to jedna z ciekawszych książek jakie miałem przyjemność przeczytać

”Inkub” bardzo wciąga czytelników, Pan Artur Urbanowicz potrafi budować napięcie i stopniować rozwijanie się wątków. Jeżeli jednak okaże się, że czegoś nie zrozumieliśmy, na profilu facebookowym Pana Artura Urbanowicza znajdziemy wytłumaczenie poszczególnych wątków jego książki. W polskiej literaturze oraz kinie najczęściej zdarza się, że wszelkie wątki paranormalne są zwyczajnie żenujące i śmieszne, lecz nie w tym przypadku. Tutaj każdy szczegół jest tak dopracowany, że czasem nie można wyjść z podziwu.

Z pewnością poleciłbym tę książkę znajomemu i z chęcią na jej temat podyskutował. Na pewno przeczytam również inne pozycje dostępne na rynku, które stworzył Pan Artur Urbanowicz. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten horror jest moją ulubioną książką i nie sądzę, żeby w najbliższym czasie jakaś inna książka tak samo albo bardziej mi się spodobała. Bohaterowie nie są przerysowani i sztuczni. Wszystko jest bardzo realistyczne, dlatego ta pozycja jest tak wyjątkowa oraz warta uwagi. Sam koniec książki (którego oczywiście nie będę zdradzał) jest niespodziewany i mądrze stworzony. Książka jest bez wątpienia dopracowana do końca, nie ma tutaj miejsca ani na luki, ani na pomyłki. Serdecznie w stu procentach polecam ”Inkub” Artura Urbanowicza. Nie będziecie żałować po tej lekturze, a mało tego, będziecie mi wdzięczni za podsunięcie takiej ambitnej lektury. Niewiele polskich książek posiada tak wysoki poziom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here